PROGRAM : 54 Prodüksiyon

Açıklama


 

Reklam Filmi bir firma için, kendini tanıtma ve ifade etmede kullanabileceği en etkileyici ve en ideal yöntemdir. Özellikle görsel ve işitsel duyulara hitap ettiği için izleyenleri etkiler; Bilinçaltına yerleşir ve istenen hedefe ulaştırır.

 

 

Herhangi bir metni okurken algılama sadece gözle yapılır; Ancak bir Reklam Filmi izlenirken hem görüntüler gözle, hem de seslendirme metni işitsel olarak algılanır. Bu iki algılama yöntemi ile Tanıtım Filmleri, hedef kitle üzerinde daha efektif ve uzun süre etki bırakır.

 

 

Ayrıca, fuar ve organizasyonlarda firmaların kendisini tanımasında etkili olan bu iletişim sistemi, müşteri kitlesine iş akışlarının süreçlerini görsel açıdan aktarmada kolaylık sağlamaktadır.

 

 

Bu düşünceden hareketle tanıtım filminizi Ekonomik ve isteğe göre şekillendirilebilen bir bütçeyle Kaliteden ödün vermeden Sizi eksiksiz ve istediğiniz biçimde tanıtarak Zamanınızın değerli olduğunu düşünerek en uygun sürede, amacınıza uygun her türlü teknik malzemeyi kullanarak üretir.

 

 

Reklam ve Tanıtım Filmleri fuar stantlarında, teklif görüşmelerinde, web sayfalarında yayınlanabilir formatlarda üretilir.

  

 

“İyi bir Tanıtım Sizin Geleceğinizdir”

 

 

 

PROGRAM TEKRARLARI